Nieuws

Met Passion Food weer een nieuwe sponsor voor onze club

Mascha Smit is alweer enige tijd enthousiast lid van onze club. Wat velen misschien niet weten is dat zij ook de motor is achter een mooi bedrijf en dat Passion Food sinds kort sponsor is geworden van onze club.
Passion Food biedt een veelheid aan culinaire mogelijkheden. In de kookstudio verzorgen ze kookworkshops en cursussen. Naast catering en afhaaldiners verzorgt Passion Food ook private dining, waarbij het diner vers bij je thuis of op locatie bereid wordt. Voor meer informatie kun je kijken op https://www.passion-food.nl/  
Mascha stelt zich graag kort aan ons voor: "Vanuit een passie voor koken ben ik mijn bedrijf Passion Food gestart. We verzorgen catering, diners aan huis of op locatie, feesten, bruiloften en geven kookworkshops. En een jaar geleden heb ik de passie voor een jeugdliefde hervonden op de tennisbaan! "

« Terug

» Nieuws archief