Competitie

september 2018

donderdag 13 september 2018
vrijdag 14 september 2018
zaterdag 15 september 2018
zondag 16 september 2018
donderdag 20 september 2018
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ROOMBURG 1-CROMWIJCK 2Gravel
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 34Stand
19:00ROOMBURG 3-WOERDEN 1Gravel
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:30UNICUM 2-ROOMBURG 2Gravel
vrijdag 21 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 50+ Vrijdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00ROOMBURG 1-GOUDERAK 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ROOMBURG 2-DE KIKKERS 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
19:00ROOMBURG 4-BE QUICK-GOUDA 5Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00DE MERENWIJK 3-ROOMBURG 3Gravel
zaterdag 22 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
10:00LISSERBROEK 2-ROOMBURG 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
10:00ZEVENHUIZEN 1-ROOMBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
10:30ROOMBURG 1-DE AERONAUTEN 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
10:30ROOMBURG 1-DE METSELAARS 4Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
10:30ROOMBURG 2-BE FAIR 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
12:00ROOMBURG 2-DE LEIDSE HOUT 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
14:00BOTESA 1-ROOMBURG 1Gravel
zondag 23 september 2018
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 82Stand
09:00ROOMBURG 2-DE BOEKHORST 2Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 83Stand
09:00ROOMBURG 3-DE OUDE EIK 4Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 123Stand
09:00WILHELMUS 2-ROOMBURG 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 10Stand
10:00KRALINGEN 2-ROOMBURG 1Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 121Stand
10:00BUYTENWEGH 2-ROOMBURG 4Hardcourt
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 81Stand
11:30DE OUDE EIK 2-ROOMBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
12:00ROOMBURG 1-KUDELSTAART 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
12:00ROOMBURG 1-BLOEMENDAAL 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
12:00ZEE EN DUIN 1-ROOMBURG 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
12:00ROOMBURG 1-WADDINXVEEN 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00ROOMBURG 1-STEVENSHOF 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00SEGHWAERT 1-ROOMBURG 1Roodzand Kunstgras
donderdag 27 september 2018
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00NIEUWKOOP 1-ROOMBURG 1Gravel
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ROOMBURG 2-KATWIJK 1Gravel
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 34Stand
19:30DE MUNNIK 5-ROOMBURG 3Roodzand Kunstgras
vrijdag 28 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 50+ Vrijdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00ROOMBURG 1-SEGHWAERT 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ROOMBURG 1-VREDENBURCH 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00OEGSTGEEST 1-ROOMBURG 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
19:00BLEISWIJK 4-ROOMBURG 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00ROOMBURG 3-OVERBOS 2Gravel
zaterdag 29 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
09:00KATWIJK 2-ROOMBURG 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
10:30TOEG-ROTTERDAM 1-ROOMBURG 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
12:00ROOMBURG 1-TEHADO 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
12:00ROOMBURG 1-HAZERSWOUDE 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
12:00ROOMBURG 1-MOORDRECHT 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:00QRAVEL 4-ROOMBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
13:00SIKKENS 1-ROOMBURG 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
13:30ROOMBURG 2-HOOFDDORP 2Gravel
zondag 30 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
09:00DE KIKKERS 1-ROOMBURG 1Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 81Stand
09:00ROOMBURG 1-NIEUWE SLOOT 1Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 83Stand
09:00ZEVENHUIZEN 1-ROOMBURG 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 121Stand
09:00ROOMBURG 4-DE AERONAUTEN 1Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 123Stand
09:00ROOMBURG 5-LEIDSCHENVEEN 1Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 82Stand
09:30TEAN 3-ROOMBURG 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00TEHADO 1-ROOMBURG 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 10Stand
12:00ROOMBURG 1-NIEUWE SLOOT 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00ROOMBURG 1-DE MUNNIK 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
12:00ROOMBURG 2-DEKKER TENNIS 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:00JOY JAAGPAD 1-ROOMBURG 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
13:00ZOETERMEER 2-ROOMBURG 1Gravel