Nieuws

Gijs de Kok van RE/MAX hoofdsponsor van onze club

Met veel plezier kondigen we aan dat onze club in RE/MAX Gijs de Kok een nieuwe hoofdsponsor heeft gevonden.

Gijs de Kok is als RE/MAX makelaar al ruim 10 jaar een trouwe sponsor van onze club. Door zijn ondersteuning hebben we de laatste jaren, onder meer van de clubkampioenschappen, een extra mooi evenement kunnen maken.

Gijs draagt de club een warm hart toe en is blij om wat extra’s voor onze club te kunnen doen.

Als hoofdsponsor gaat Gijs nu extra investeren in het vlaggenschip van de vereniging; de Open Leidse Tenniskampioenschappen, ook wel bekend als Open Leidse of OLK. De 65e editie van het toernooi draagt dit jaar de naam de RE/MAX Open Leidse Tenniskampioenschappen. Als club zijn we uitermate blij dat we, mede door deze extra sponsoring, van 19-25 juli weer prachtig tennis op ons park kunnen laten zien.

 

Om zijn aantreden als hoofdsponsor extra feestelijk te maken biedt Gijs, vanaf 1 juli, 10% korting aan over de diensten die hij als zelfstandig makelaar van Team Gijs de Kok binnen RE/MAX aanbiedt. Van deze korting gaat 5% naar de club en 5% naar jou als lid wanneer je hiervan gebruik maakt.

 

 

« Terug

» Nieuws archief