Nieuws

Afstand houden op de club!

We merken dat het tijdens het toernooien en events - met name op het terras - lastig blijkt voor mensen afstand te houden. Als bestuur, bar en vrijwilligers doen we er alles aan om de regels te handhaven. Voor jullie en onze gezondheid. We willen nogmaals benadrukken dat deze taak ook bij jullie, onze leden zelf, ligt! Dit gaat helaas niet altijd goed. En de mensen die de “handhaving” op de club vrijwillig voor hun rekening nemen, worden in sommige gevallen zelfs niet serieus genomen en belachelijk gemaakt. Dit is echt niet fijn! Laten we samen ervoor zorgen dat de regels gevolgd worden en onze club open kan blijven. Als we ons niet aan de regels houden heeft dat gevolgen voor onze gezondheid, maar kan het ook zo zijn dat we de club moeten sluiten.

« Terug

» Nieuws archief