Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Tennis 2024
8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond (2D) - 2e klasse - Afdeling 25
MijnKNLTB: 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond (2D) - 2e klasse - Afdeling 25
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | LOVE `70 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 |
1 | LEIDSCHENVEEN 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 |
3 | FORESCATE 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 |
4 | ARTESIA 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 |
5 | WOUBRUGGE 1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 |
5 | ZOETERMEER 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 |
5 | ROOMBURG 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 |
8 | `S-GRAVENZANDE 3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 |
19:00 | `S-GRAVENZANDE 3 | - | FORESCATE 2 | 0 - 2 | Gravel | |
19:00 | ROOMBURG 3 | - | LOVE `70 3 | 0 - 2 | Gravel | |
19:00 | WOUBRUGGE 1 | - | LEIDSCHENVEEN 1 | 0 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | ZOETERMEER 2 | - | ARTESIA 1 | 1 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | FORESCATE 2 | - | ROOMBURG 3 | 0 - 2 | Gravel | |
19:00 | LEIDSCHENVEEN 1 | - | ZOETERMEER 2 | 1 - 1 | Kunstgras | |
19:00 | LOVE `70 3 | - | `S-GRAVENZANDE 3 | 2 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:15 | ARTESIA 1 | - | WOUBRUGGE 1 | 1 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | ZOETERMEER 2 | - | LOVE `70 3 | 0 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | WOUBRUGGE 1 | - | FORESCATE 2 | 0 - 2 | Gravel | |
19:00 | `S-GRAVENZANDE 3 | - | LEIDSCHENVEEN 1 | 0 - 2 | Gravel | |
19:00 | LEIDSCHENVEEN 1 | - | ROOMBURG 3 | 2 - 0 | Kunstgras | |
19:00 | FORESCATE 2 | - | ZOETERMEER 2 | 2 - 0 | Gravel | |
19:00 | LOVE `70 3 | - | WOUBRUGGE 1 | 1 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
21:00 | ARTESIA 1 | - | `S-GRAVENZANDE 3 | 1 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | FORESCATE 2 | - | LOVE `70 3 | | Gravel | |
19:00 | `S-GRAVENZANDE 3 | - | ROOMBURG 3 | | Gravel | |
19:00 | ZOETERMEER 2 | - | WOUBRUGGE 1 | | Roodzand Kunstgras | |
19:15 | ARTESIA 1 | - | LEIDSCHENVEEN 1 | | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | LOVE `70 3 | - | ARTESIA 1 | | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | LEIDSCHENVEEN 1 | - | FORESCATE 2 | | Kunstgras | |
19:00 | ROOMBURG 3 | - | ZOETERMEER 2 | | Gravel | |
19:00 | WOUBRUGGE 1 | - | `S-GRAVENZANDE 3 | | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | ROOMBURG 3 | - | WOUBRUGGE 1 | | Gravel | |
19:00 | LEIDSCHENVEEN 1 | - | LOVE `70 3 | | Kunstgras | |
19:00 | `S-GRAVENZANDE 3 | - | ZOETERMEER 2 | | Gravel | |
19:15 | ARTESIA 1 | - | FORESCATE 2 | | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | ROOMBURG 3 | - | ARTESIA 1 | | Gravel | |